Przejdź do treści strony
Aktualności
a a a

Promocje i aktualności

Dzień Otwarty z marką DermaQuest

Czytaj więcej »

05 Grudzień 2013

Wyjątkowa oferta świąteczna

Idealny zestaw do kompleksowego demakijażu i optymalnej pielęgnacji skóry w wyjątkowej ofercie cenowej: zamiast (w zależności od ceny kremu AVST) zestawu: 569 zł - 629 zł zestaw świąteczny oferowany jest w kwocie: 395 złbrutto.

    Na zestaw składa się:                                                        torba
- Wybrany krem AVST - 50 ml,
- Olejek poprzedzający zmywanie
   AVST - 100 ml,
- Maska AVST - 50 ml,
- Płyn do demakijażu powiek AVST - 100 ml,
- Tonik nawilżający AVST - 20 ml,
- Lotion zmywający AVST - 20 ml,
- Modna torba.

 

Czytaj więcej »

13 Kwiecień 2012

Spa Doskonałe

Miło jest nam poinformować, że po raz drugi z rzędu zostaliśmy laureatem prestiżowego konkursu organizowanego przez redakcję miesięcznika Twój Styl i otrzymaliśmy zaszczytny tytuł "Spa Doskonałe" 2011.

Czytaj więcej »

Nie ma to jak spacer po plaży, delikatny powiew ciepłego wiatru oraz blask pierwszych promieni słonecznych. Nowa, wiosenna kolekcja Jane Irydale przyniesie to odczucie wprost do Ciebie, oferując wirtualny paszport do RIO lub L.A. Zapraszamy na wycieczkę!

Czytaj więcej »

Zapraszamy na ekskluzywny masaż relaksacyjny całego ciała pędzlami. Płynne ruchy pędzli powodują uczucie głębokiego odprężenia i relaksu, a w połączeniu z satynową oliwką nawilżą ,uelastycznią i ujędrnią skórę. Preparat używany w zabiegu wspomaga mikrokrążenie i stymuluje metabolizm tłuszczu. Satynowa oliwka marki Olos świetnie współdziała z relaksacyjną techniką masażu pędzelkowego. Po zabiegu skóra będzie gładka ,napięta i aksamitna, a ciało wypoczęte i zrelaksowane.

Do końca marca promocja, koszt masażu to 100 zł. Czas trwania 1,5 godz.

Czytaj więcej »

1 2 3 Starsze »