Przejdź do treści strony
Aktualności
a a a

Aktualności

08.03.2010

Kalendarz urody Panny Młodej

W dniu ślubu o urodzie Panny Młodej świadczy zdrowa i zadbana cera, wypracowany makijaż i fryzura oraz wypielęgnowane dłonie. Aby oczarować swoim wyglądem ukochanego i zgromadzonych gości, powinna odpowiednio wcześniej rozpocząć przygotowania do wielkiego dnia, systematycznie o siebie dbając.

6 miesięcy przed ślubem

To czas dobry na rozpoczęcie pielęgnacji skóry twarzy, dekoltu i szyi. Zdrowa i zadbana cera to podstawa dobrego i trwałego makijażu ślubnego. Od tej chwili średnio raz na miesiąc warto poddawać się profesjonalnym zabiegom regenerującym, odżywczym i nawilżającym, bądź innym indywidualnie dobranym do potrzeb skóry. W ramach pierwszej wizyty w zarekomendujemy odpowiednie zabiegi oraz preparaty do stosowania w domu.

3 miesiące przed ślubem

Przy dużych niedoskonałościach skóry takich jak przebarwienia, zaskórniki czy zmiany trądzikowe dobrze byłoby zastosować odpowiednią kurację pozwalającą na wyeliminowanie problemu. Jest to również odpowiedni czas do zaaplikowania serii zabiegów drenażu limfatycznego, ponieważ będą one dobrym początkiem do rozpoczęcia kuracji niwelującej pomarańczową skórkę. Skóra ulegnie wtedy wyraźnemu wygładzeniu, ujędrnieniu i odmłodzeniu. Jeżeli przed Dniem Ślubu istnieje potrzeba pozbycia się kilku kilogramów, można poddać się zabiegom modelującym ciało. W żadnym przypadku nie należy odchudzać się na własną rękę, ponieważ niekorzystnie wpłynie to na stan skóry, spowoduje osłabienie i zmęczenie.

6 tygodni przed ślubem

Proponujemy przeprowadzenie zabiegu oczyszczającego twarz. Jeżeli ślubna kreacja Panny Młodej ma mieć głęboki dekolt na plecach warto zdecydować się także na oczyszczanie tej części ciała.

4 tygodnie przed ślubem

Z dobrze przygotowaną cerą można wykonać próbny makijaż, który pozwoli Pannie Młodej na sprawdzenie swojego wyglądu, dokładnie takiego jaki będzie mieć w Dniu Ślubu. Planując przed uroczystością zyskać ładną opaleniznę można skorzystać z nowoczesnych form opalania lub  z solarium, ale sesje powinno zakończyć się na tydzień przed planowanym ślubem.

2 tygodnie przed ślubem

Pora zadbać o poprawę stanu dłoni i stóp. Warto zrobić manicure i pedicure leczniczy, zabieg parafinowy na dłonie i stopy oraz w razie takiej potrzeby żelowanie paznokci.

3 dni przed ślubem

W celu uzyskania idealnej gładkości ciała można poddać się depilacji woskiem. Aby dodać oczom blasku należy wykonać regulację brwi i wykonać hennę.

2 dni przed ślubem

W tym bardzo nerwowym dla Panny Młodej czasem warto wygospodarować chwilę na relaks. Polecamy przeprowadzenie zabiegu upiększająco-relaksującego oraz ostatniego z serii na szyję i dekolt.

1 dzień przed ślubem

Czas na ostatni zabieg na dłonie, proponujemy manicure francuski lub artystyczne zdobienie paznokci. Pora również zatroszczyć się o stopy, które w dniu ślubu będą narażone na wielki wysiłek. Proponujemy profesjonalny zabieg "Lekkie Nogi", to masaż z peelingiem połączony z pedicure klasycznym wraz z malowaniem. Należy przygotować kosmetyczkę, w której nie powinno zabraknąć podstawowych kosmetyków.

Dzień Ślubu

Pora na to, by oddać się w ręce wizażystki i wykonać perfekcyjny makijaż.

 

W celu odpowiedniego przygotowania się Panny Młodej do jednego z najwążniejszych dni w życiu zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu, w celu dobrania odpowiednich do potrzeb zabiegów pielęgnacyjnych i leczniczych. Pannom Młodym, które zechcą skorzystać z naszej oferty proponujemy wysokie rabaty. 

« Powrót do listy