Przejdź do treści strony
Aktualności
a a a

Aktualności

03.03.2010

Rewolucja w redukcji zmarszczek

Całkowicie bezpieczna,nieinwazyjna metoda redukcji zmarszczek.

Zmarszczki to efekt starzenia się skóry i całego organizmu. Zmarszczki występujące przedwcześnie są skutkiem złych nawyków. Najczęstszym jest nadmierne i/lub nieumiejętne korzystanie z promieniowania słonecznego lub solarium. Inną z przyczyn zbyt szybkiego pojawiania się zmarszczek jest niewłaściwe odżywianie, zła higiena kosmetyczna, nadmierna i nie kontrolowana mimika twarzy oraz nawet nieodpowiednie ułożenie głowy podczas snu!
Dzisiejsze tempo życia i nieodłączny stres z nim związany powodują, że coraz szybciej nasze czoło, kąciki oczu czy też okolice policzków, nosa i warg okalają zmarszczki. Już nie tylko osoby w podeszłym
wieku, ale również współcześni 30-latkowie borykają się z mimicznym wyrazem twarzy. Jak temu zaradzić? Czy nieuchronnie jesteśmy skazani na kosztowne i kontrowersyjne zabiegi związane z użyciem toksyny botulinowej? I ostatecznie, czy musimy skazywać własne zdrowie na ewentualne komplikacje lub skutki nieprawidłowego wykonania iniekcji? Marka Environ po raz kolejny zaskakuje nas kosmeceutykami, które są pewne i bezpieczne, nie mają niekorzystnego wpływu na zdrowie pacjenta i nie dają nieodwracalnych negatywnych efektów ubocznych. Zespół badawczy pod kierunkiem Dr Fernandesa po raz kolejny przychodzi nam z pomocą, udowadniając, że naturę można przechytrzyć. Najnowszy produkt Environ - I-Onzyme Focus Frown Serum - to koktajl aktywnych składników pochodzenia syntetycznego, które skutecznie wpływają na proces tworzenia się zmarszczek mimicznych, poprzez trzy różne drogi zapewniające nieprawdopodobne, widoczne rezultaty:

 • Argirelina - Acetyl Hexapeptide-3 - syntetyczny składnik przeciwstarzeniowy pozyskiwany z naturalnych protein. Jest bezpieczny i łagodny dla organizmu, a przede wszystkim stanowi alternatywę wobec Toksyny Botulinowej. Nieinwazyjnie przenika przez skórę powodując zmniejszenie głębokości zmarszczek poprzez złagodzenie skurczu mięśni twarzy,              zwłaszcza na czole i wokół oczu.
 • Leuphasyl - skutecznie blokuje zakończenia nerwowe mięśni mimicznych długotrwale je relaksując. Współdziała z Argireliną w blokowaniu skurczu mięśni.
 • Vialox - Amino Pentapeptide-3 - skutecznie blokuje uwalnianie jonów sodowych z błon synaptycznych mięśni powodując mniejszą reakcję mięśni na impulsy nerwowe. Są to więc naukowo udowodnione, z najwyższej półki cenowej, a zarazem skuteczne i bezpieczne składniki, dostępne w produktach kosmoceutycznych Environ.Aplikacja Serum za pomocą kroplomierza pozwala na precyzyjne dotarcie do miejsc objętych zmarszczkami mimicznymi ( bruzdy na czole, kurze stopki wokół oczy, również miejsca pod oczami, bruzdy policzkowe, szyja i wszelkie zmarszczki mimiczne)

Główne działanie Serum to relaksacja mięśni, wygładzenie i spłycenie bruzd i zmarszczek. Linie bruzd
i zmarszczek stają się lżejsze, mniej widoczne, zmniejsza się napięcie mięśni w okolicy czoła i oczu.
Skóra, w odróżnieniu od iniekcji otulinowej, uzyskuje bardziej naturalny i młodszy wygląd, staje się bardziej elastyczna, a przy tym równomiernie wygładzona. Rezultaty zastosowania miejscowej aplikacji
I-Onzyme Focus Frown Serum na zmarszczki będą widoczne po trzech tygodniach, jednakże efekt złagodzenia zmarszczek może zostać przyspieszony poprzez mikronakłuwanie naskórka za pomocą Roll Cit / Focus Cit Kosmetyczny lub przy zastosowaniu Sonoforezy niskiej częstotliwości. Szczególnie przy sonoforezie pierwsze rezultaty zastosowania Serum mogą być zauważalne nawet po 2 godzinach od zastosowania!

Kolejnym, z serii luksusowej I-Onzyme, przełomowym i innowacyjnym produktem
marki Environ jest I-Onzyme Focus Hydrating Serum. Jest to wysoce skoncentrowane
serum, którego formuła może stanowić alternatywę do iniekcji kwasem hialuronowym. I-Onzyme Focus
Hydrating Serum zawiera roztwór kwasu hialuronowego, o bardzo wysokim stężeniu w miejscowym
działaniu preparatu. Dzieje się tak za pomocą dwóch rewolucyjnych składników:

 • Transcutol CG: wnikliwy akcesor
 • Formuła kwasu hialuronowego (LMW Sodium Hyaluronic Acid): Kwas hialuronowy jest mukopolisacharydą (związkiem wielocukrów z białkiem) i pochodzi z organizmów żywych. W związku z tym, że Environ nie testuje i nie pozyskuje żadnych składników ze zwierząt, formuła kwasu hialuronowego, użyta w Ionzyme Serum, została pozyskana z roślin. Cząsteczki kwasu pochodzenia roślinnego mogą pomieścić nawet do 1000 razy więcej wody (więcej niż ich własny ciężar!) i odgrywają istotną rolę w procesie starzenia się, szczególnie w głębokich partiach skóry. Efekty zastosowania Ionzyme Serum będą zauważalnie widoczne, jeśli aplikacja odbywać się będzie w połączeniu z: Environ Roll Cit Kosmetyczny lub Focus Cit Kosmetyczny. W związku z tym, że warstwa rogowa naskórka jest barierą ograniczającą wchłanianie aktywnych składników, aplikacja Ionzyme Serum powinna odbywać się po uprzednim mikronakłuwaniu skóry Roll-Cit lub Focus Cit Kosmetycznym. Proces mikronakłuwania umożliwi penetrację skóry i wnikanie kwasu hialuronowego do aktywnych warstw skóry nawet do 10.000 tys. razy więcej niż przy tradycyjnym nakładaniu Serum na naskórek. Pierwsze wizualne zmiany następują już po 3 tygodniach od zastosowania!
 • Sonoforezą o niskiej częstotliwości

Pierwsze wizualne zmiany zauważalne już po 1 tygodniu od zastosowania, a efekt użycia to przede
wszystkim zauważalne nawilżenie i nasycenie skóry, spłycenie zmarszczek i linii mimicznych oraz zwiększenie gęstości skóry i jej napęcznienie. Poniżej chcielibyśmy zaprezentować Państwu pytania i odpowiedzi skierowane do dr Fernandesa na temat najnowszych produktów Environ o działaniu
przeciwstarzeniowym:

I-Onzyme Focus Frown Serum

 1. Jak długo przy standardowej aplikacji pacjent musi oczekiwać na rezultaty stosowania I-Onzyme
  Focus Frown Serum?
  Chciałbym podkreślić, iż produkt I-Onzyme Focus Frown Serum i I-Onzyme Focus Hydrating
  Serum zostały specjalnie skonstruowane do aplikacji z mikronakłuwaniem skóry, które przyspieszy penetracje, a spodziewanych rezultatów należy oczekiwać po 3 tygodniach od zastosowania.
 2. Jak długo utrzymują się rezultaty po zaprzestaniu stosowania produktu?
  Rezultaty utrzymują się ok. 2-3 tygodni po zaprzestaniu stosowania I-Onzyme Focus Frown Serum.
 3. Czy możemy stosować każdy produkt Environ wraz z produktem I-Onzyme Focus Frown Serum?
  Czy istnieje jakikolwiek produkt, którego nie możemy stosować razem z ww?
  Nie ma przeciwskazań do wspólnego stosowania pozostałych produktów Environ oraz I-Onzyme
  Focus Frown Serum.
 4. Czy produkt jest bezpieczny dla skór alergicznych?
  Tak. Nie mieliśmy żadnych przypadków uczuleń w przypadku wolontariuszy, którzy testowali
  I-Onzyme Focus Frown Serum.
 5. Czy zaraz po wykonaniu zabiegu mikronakłuwania skóry za pomoca Roll Cit medycznym lub chirurgicznym możemy zastosować I-Onzyme Focus Frown Serum?
  Tak, nie ma żadnych przeciwskazań.
 6. Jak często można stosować I-Onzyme Focus Frown Serum? Raz, dwa razy dziennie? Przez jaki
  okres i w jakich odstępach czasowych (okresowo czy w trybie ciągłym)?
  Można stosować w trybie ciągłym przez ponad rok. Dla przyspieszenia rezultatów, początkowo dwa razy dziennie.
 7. Czy istnieje możliwość przedostania się składników aktywnych I-Onzyme Focus Frown Serum do
  krwioobiegu?
  Nie ma takiej możliwości. Produkt jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia.
 8. Czy zabieg laseroterapii IPL lub terapi radiofalowej jest przeciwwskazaniem do stosowania I-Onzyme Focus Frown Serum?
  Zabieg laseroterapii IPL nie jest przeciwwskazaniem do stosowania I-Onzyme Focus Frown Serum, natomiast ciepło wygenerowane podczas terapii radiofalowej może uszkodzić molekuły Serum.
 9. Czy można stosować I-Onzyme Focus Frown Serum bez mikronakłucia?
  Można, aczkolwiek przy standardowej aplikacji, rezultaty z zastosowania I-Onzyme Focus Frown Serum będą o wiele dłuższe i mniej efektywne.
 10. Na jak długo wystarcza jedno opakowanie produktu, który jest stosowany np. tylko wokół oczu?
  W tym przypadku, jedno opakowanie produktu wystarcza na okres ok. 8 tygodni.
 11. Od jakiego wieku można zacząć stosować I-Onzyme Focus Frown Serum?
  I-Onzyme Focus Frown Serum można zacząć stosować od momentu wystąpienia pierwszych zmarszczek mimicznych.
 12. Jakie są główne Przeciwskazania do stosowania?
  Nie ma żadnych przeciwskazań.
 13. Czy można zredukować problem nadpotliwości stosując ten produkt? jak wiemy iniekcje Botoxu są pomocne?
  Nie mamy ostatecznej informacji na ten temat. W porozumieniu ze szwajcarskim szpitalem w Zurychu, jesteśmy w trakcie badań klinicznych.
 14. Czy zabiegi radiofal mogą wzmocnić czy też osłabić działanie składników aktywnych?
  Niestety temperatura wytwarzana podczas zabiegu radiofal może osłabić składniki aktywne zawarte w I-Onzyme Focus Frown Serum.
 15. W jakim czasie, po zabiegu chirurgicznym Roll Cit można zastosować I-Onzyme Focus Frown
  Serum?
  I-Onzyme Focus Frown Serum można zastosować tak szybko, jak tylko pacjent poczuje się lepiej.
 16. Czy istnieje ryzyko nieprawidłowej aplikacji produktu na twarz? Czy można spowodować jednostronne podniesienie brwi?
  Nie ma takiego ryzyka.

I-Onzyme Focus Hydrating Serum

 1. Czy zastosowany w produkcie Environ kwas hialuronowy pochodzenia roślinnego jest efektywniejszy od kwasu hialuronowego pochodzenia zwierzęcego?
  Działanie kwasu hialuronowego pozyskanego z roślin jest bardzo zbliżone do działania kwasu hialuronowego pochodzenia zwierzęcego.
 2. Jak długo po aplikacji kwas hialuronowy ulega degradacji?
  Kwas hialuronowy ulega degradacji ok.1 tygodnia o aplikacji.
 3. Jak długo utrzymuje się widoczny efekt nawilżenia skóry po zaprzestaniu
  stosowania I-Onzyme Focus Hydrating Serum?
  Widoczny efekt nawilżenia skóry utrzymuje się ok. 1 tygodnia po zaprzestaniu stosowania I-Onzyme Focus Hydrating Serum.
 4. Czy bezpośrednio po zabiegu Roll Cit medycznym lub chirurgicznym można zastosować I-Onzyme Focus Hydrating Serum?
  Tak, nie ma przeciwskazań, a opinie pacjentów są bardzo pozytywne.
 5. Jak długo i jak często można stosować I-Onzyme Focus Hydrating Serum?
  W celu uzyskania maksym rezultatów zaleca się stosowanie produktu codziennie przez tydzień, a następnie 2 razy w tygodniu. I-Onzyme Focus Hydrating Serum może być bezpiecznie stosowany rano i wieczorem.
 6. Czy podczas stosowania I-Onzyme Focus Hydrating Serum można jednocześnie stosować zabiegi laseroterapii IPL?
  Tak,nie ma przeciwskazań.
 7. 7. Czy zabiegi radiofal wzmocnią czy osłabią aktywne składniki produktu I-Onzyme Focus Hydrating Serum?
  Podobnie jak w przypadku I-Onzyme Focus Frown Serum, temperatura wytwarzana podczas zabiegu radiofal może osłabić składniki aktywne zawarte w I-Onzyme Focus Hydrating Serum.
 8. Od jakiego wieku można zastosować produkt?
  I-Onzyme Focus Hydrating Serum może być stosowany u wszystkich pacjentów, posiadających
  skórę suchą i zniszczoną.
 9. Czy powinno się wykonać test pierwszej aplikacji w celu ominięcia reakcji alergicznej?
  Nie ma takiej potrzeby, nie odnotowaliśmy bowiem żadnych reakcji alergicznych.
 10. Czy bezpośrednio po zabiegu peelingu chemicznego można zastosować I-Onzyme Focus Hydrating Serum?
  Tak, jednak nadal zalecałbym mikronakłuwanie skóry przed lub po zabiegu.
 11. Czy I-Onzyme Focus Hydrating Serum może być stosowany u kobiet w ciąży?
  Tak, nie ma przeciwskazań. Produkt jest bezpieczny, a składniki aktywne nie wnikają do krwioobiegu.
 12. Jaka jest wielkość cząsteczki kwasu hialuronowego, użyta w produkcie Environ?
  Są to duże molekuły w związku z tym sugeruje się stosowanie mikronakłuć.
 13. Jakie jest stężenie kwasu hialuronowego w produkcie?
  Stężenie jest na tyle odpowiednie aby wywołać zadowalające rezultaty. Dokładne informacje są tajemnicą handlową firmy Environ.
 14. Czy zastosowanie I-Onzyme Focus Hydrating Serum wpływa na redukcję świeżych blizn?
  Jest naukowo udowodnione, że kwas hialuronowy przyspiesza gojenie się ran i pozytywnie
  wpływa na redukcję zwłóknień blizny, natomiast na chwilę obecną nie ma potwierdzonych ku
  temu badań klinicznych

Cena kosmoceutyków Environ

I-Onzyme Focus Hydrating Serum 30 ml - 350,00 zł

I-Onzyme Focus Frown Serum 20 ml - 750,00

 


« Powrót do listy