Przejdź do treści strony
Aktualności
a a a

DermaQuest

 

derma

Laboratorium DermaQuest Skin Therapy , to rozwiązanie dla wymagających specjalistów z zakresu kosmetologii, dermatologii oraz ich pacjentów. Silna koncentracja najbardziej pożądanych składników aktywnych, synergia działania, inspiracja rozwojem i nauką oraz brak parabenów stawiają markę na bardzo wysokim poziomie zaawansowania.Laboratorium efektywnie przyczyniło się do osiągnięcia przełomowych postępów w pielęgnacji skóry na skalę światową. Jednym z przykładów pionierskiego i innowacyjnego wdrażania nauki w życie, jest zastosowanie w kosmetykach komórek macierzystych pochodzenia roślinnego.
Formuła każdego sprzedawanego produktu jest precyzyjnie dobrana z naukowo sprawdzonych składników i skomponowana we własnych laboratoriach. Wszystkie produkty są produkowane, pakowane i dystrybuowane na cały świat z siedziby głównej firmy znajdującej się w Północnej Kalifornii w USA. Produkty DermaQuest  Skin Therapy pozbawione są parabenów, a firma nigdy nie prowadziła testów na zwierzętach.

Główne atuty marki DermaQuest  :

 

  • wyselekcjonowane składniki aktywne
  • wysoka koncentracja składników aktywnych
  • rezultaty potwierdzone w badaniach naukowych
  • brak parabenów i substancji zapachowych
  • zawarta w produktach technologia komórek macierzystych pochodzenia roślinnego - aby działać regeneracyjnie i przeciwzapalnie
  • zawarta w produkatch technologia liposomów - aby dotrzeć do najgłębszych warstw skóry

Filozofia pielęgnacji

Zbilansowanie skóry i przywrócenie dobrej kondycji ma zasadnicze znaczenia dla jej poprawnego funkcjonowania. Największy sukces jest osiągalny wtedy, kiedy przygotuje się odpowiednio skórę do bardziej agresywnych programów. Maksymalny sukces osiągniemy wtedy, kiedy będzie wzmocniona bariera skóry, która będzie mogła lepiej w przyszłości tolerować mocniejsze i bardziej agresywne terapie ukierunkowane na jakiś problem. Filozofią DermaQuest Skin Therapy's Philosophy jest osiągnięcie efektów długoterminowych. Przygotowujemy skórę w taki sposób aby w trakcie trwania terapii, jak i po jej zakończenie nie był odczuwalny dyskomfort i podrażnienie.

 

Więcej informacji: