Przejdź do treści strony
Aktualności
a a a

Evenescence - Seria na pigmentację

Specjalna , unikatowa kombinacja składników pozwala w fizjologiczny sposób kontrolować formowanie melaniny w skórze. Redukowanie wolnych rodników zapobiega zjawisku tyrozynazy - czyli produkcji pigmentu w skórze, hamuje jego nadmierny rozwój, jak również zmniejszają migrację melaniny z melanocytów do keratynocytów. Tak zróżnicowane, wielokierunkowe oddziaływanie gwarantuje uzyskanie jednolitej i przejrzystej karnacji skóry. Seria Evenescence nie zawiera składników zapachowych i blokady słonecznej w związku z tym należy ją stosować z kremem ochronnym RAD SPF 16.

claryfying lotion Evenescence Clarifying Lotion - Lotion na przebarwienia

Lotion na przebarwienia, który nie zawiera konserwantów, środków koloryzujących i zapachowych. Tonizuje cerę z przebarwieniami, przywraca jej naturalny koloryt, dostarcza składniki, które są obecne w procesie produkcji melaniny. Może być stosowany punktowo jak i również na większych obszarach twarzy i ciała.

Evenescence Clarifying Cream - Krem C-Boostl

clarifying gelKrem o lekkiej konsystencji dla skóry z pigmentacją i problemami naczynkowymi. Niezwykle aktywna forma tłuszczowa Witamina C łatwo penetruje w skórę i działa rozświetlająco, ujędrniająco i zmiękczająco na naskórek. Bierze czynny udział w formowaniu zdrowego kolagenu w skórze. Następuje widoczna redukcja przebarwień, naczynek, zmarszczek, a skóra uzyskuje prawidłowe nawilżenie, zdrowy wygląd oraz jedwabistą miękkość.Wysoka i niezwykle aktywna forma Witaminy C, może przy pierwszych zastosowaniach wywoływać delikatne uczucie szczypania bądź delikatne, szybko mijające zaczerwienienie lub uczucie ściągnięcia skóry. Przy skórze z problemami naczyniowymi zalecane jest wcześniejsze zastosowanie kremu z niższą zawartością Witaminy A i C- Żelu AVST lub AVST1.