Przejdź do treści strony
Aktualności
a a a

Makijaż permanentny

Makijaż Conture Make-up LONG TIME LINER® to Nr 1 od 20 lat  na świecie. To metoda służąca do  naturalnego podkreślenia konturu ust,brwi i oczu. Poprawia kształt ust (wypełnienie w całości kolorem,rozświetlenie), linię brwi, retuszuje plamy barwnikowe, blizny i tatuaże. Conture Make-up nie maluje, lecz w sposób naturalny podkreśla kontury, stąd bardzo ważne jest dobranie barwników w taki sposób, aby były jak najbardziej zbliżone do naturalnego kolorytu. Dzięki tej metodzie pigmenty pochodzenia naturalnego , nie toksyczne i niealergizujące zostają osadzone w naskórku. Poprzez zmagazynowanie w przestrzeni międzykomórkowej utrzymują się w sposób widoczny 3-5 lat ( w tym czasie dochodzi do stopniowego rozjaśnienia barwnika).

Na czym polega zabieg?

Po konsultacji odnośnie oczekiwanego rezultatu kształtu i koloru, linergistka nadaje idealny obrys ust lub brwi. Podczas zabiegu może dojść do podrażnienia , zaczerwienienia lub obrzęku skóry , ale objawy te szybko ustępują, bo juz następnego dnia. W cztery dni po zabiegu naskórek zaczyna sie dyskretnie złuszczać - jest to proces naturalny.                                                                                        Makijaż Conture Make-up LONG TIME LINER® wykonuje się przy pomocy najwyższej klasy aparatu do makijażu trwałego Conture MED 2000 (certyfikat produktu medycznego CE 01234), poprzez którego   wprowadzone zostają do trzeciej warstwy naskórka pigmenty mineralne (certyfikat produktu medycznego CE 0123), niealergizujące, bezpieczne nawet dla bardzo wrażliwej skóry.

Jakie efekty możemy osiągnąć metodą Conture make-up?

  • dyskretnie podkreślić kontury ust lub wypełnić je w całości kolorem
  • zagęścić i nadać piękny kształt brwiom podkreślić wyrazistość oczu poprzez narysowanie cieniutkiej linii między rzęsami.
oczy brwi usta
pięknie podkreślone oczy
perfekcyjny kształt brwi nienaganny kolor ust

Komu potrzebny jest makijaż trwały?

  • kobietom zadbanym i aktywnym - Conture make-up pozwala oszczędzić czas poświęcany na codzienne wykonanie makijażu.
  • osobom, których praca związana jest z eksponowaniem twarzy
  • kobietom w dojrzałym wieku, aby przywrócić wyrazistość rysom
  • osobom z wadą wzroku, którym precyzyjne wykonanie makijażu sprawia trudność
  • osobom po wypadku lub chorobach, aby zrekonstruować rysunek brwi, rzęs czy ust.

Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu jest: ciąża, infekcja, cukrzyca, łuszczyca, przyjmowanie leków sterydowych.

Long-Time-Liner Contour MED 2000 Kosmedica- Makijaż trwały Zabiegi wykonywane są na jednym z najlepszych urządzeń dostępnych na Europejskim rynku: urządzeniu Long-Time-Liner Contour MED 2000 z wykorzystaniem barwników mineralnych. Zabiegi wykonywane tym aparatem dają minimalne odczucia bólowe. W metodzie tej igła nie dochodzi do skóry właściwej, pracuje bardzo powierzchownie i nie ma obawy, że barwnik wbity za głęboko pozostawi trwały i nierówny tatuaż. Zabiegi przeprowadzane są z zachowaniem całkowitej sterylności. Do zabiegów używa się jednorazowych sterylnych igieł.

Makijaż jest wykonywany przez licenconowaną linergistkę.

Pigmentacja korygująca po źle wykonanym zabiegu.

Czasami o wyborze gabinetu i osoby wykonującej makijaż permanentny nie decydują umiejętności i doświadczenie linergistki. W przypadkach źle wykonanych zabiegów w niesprawdzonych gabinetach możemy zagwarantować poprawę wykonanego wcześniej makijażu permanentnego. Pigmenty ,na których pracujemy nie powodują alegii i nie przebarwiają się. Cena pigmentacji korygującej brwi, kresek i ust po niewłaściwie wykonanym makijażu ustalana jest indywidualnie, maksymalnie może wynosić do +40% ceny właściwej usługi ( wliczone korekty do 3 miesięcy) .