Przejdź do treści strony
Aktualności
a a a

Phytomer

phytomer

Phytomer opracował jedyną w swoim rodzaju, niepowtarzalną filozofię piękna, kryjącą sie pod postacią zabiegów oraz kosmetyków opartych na bazie bogactwa mórz i oceanów. Kosmetyki marki Phytomer są źródłem życia, energii, harmonii oraz doskonałego samopoczucia, wydobytego wprost z morskich głębin. Phytomer oferuje jedną z najbardziej oryginalnych metod wykonywania zabiegów, dzieki czemu umoźliwia osiągnięcie jeszcze lepszych rezultatów i spektakularnych efektów. To jedyna marka, która jest w stanie przywrócić utracone piekno dzięki wprowadzeniu morskiego swiata do zabiegów kosmetycznych.

Rytuały Spa na ciało marki Phytomer to wyjątkowe ceremonie zabiegowe, które kryją w sobie niepowtarzalną filozofię piękna opartą na bogactwie mórz i oceanów. Każdemu rytuaowi towarzyszy unikalny etap relaksacji polegający na stymulowaniu refleksorycznych punktów ciała (pleców, dłoni i stóp), dzieki czemu skutecznie eliminuje wszelkie ślady zmęczenia, dostarcza doskonałego samopoczucia oraz intensyfikuje rezultaty działania zabiegu pielęgnacyjnego.

RYTUAŁY SPA NA CIAŁO

Skarby Oceanów

To podróż po malowniczych zatokach i wybrzeżu Morza Śródziemnego, która pozwoli poznać sekret mórz i oceanów. Rytuał ma podwójne działanie energetyzujące, płynące z silnie działających morskich składników aktywnych oraz z wykorzystanej w czasie masażu techniki zainspirowanej drenażem limfatycznym, która jest jak kąpiel w morzu: poprawia krążenie krwi i limfy, ujędrnia ciało i pomaga zredukować celulit.

Morski Rytuał Holistyczny

Rozgrzewający ciało i zmysły zabieg z peelingiem, oparty na tajskich technikach masażu. Spięte obszary ciała poddawane są kojącemu masażowi z użyciem ciepłych morskich stempli, wypełnionych kryształkami soli i kwiatami morskiej lawendy. Ciało i umysł całkowicie się relaksują, skóra  staje się promienna i rozświetlona.

Morska Maska

Wyjątkowy zabieg, w czasie którego ciało owinięte jest w ciepłą maskę o właściwościach detoksykujących, remineralizujących lub wyszczuplających (do wyboru jedna z masek). Doskonałe połączenie spektakularnych efektów i terapeutycznych właściwości alg.

Zero Celulitu

Zabieg wykorzystuje właściwości samorozgrzewającego się błota, modelującego serum do ciała oraz specjalnego zimnego żelu do walki z celulitem. Idealnie detoksykuje skórę, przyśpieszając jej regenerację. Działa drenująco zapobiegając nawrotom celulitu.

Doskonałe Ujędrnienie

phytomer

Zabieg szczególnie przeznaczony dla skóry pozbawionej elastyczności i jędrności. Stanowi doskonałą kurację dla kobiet po ciąży, bądź stosujących diety odchudzające. Przywraca skórze utraconą jędrność, napięcie oraz młody wygląd.

Wyrzeźbione Ciało

Zabieg wyszczuplający z masażem antycelulitowym. modeluje i drenuje dostarczając głębokiego odprężęnia. Dzieki wykorzystaniu masażu poprawia mikrokrążenie oraz pomaga usunąć nadmiar zalegającej w tkankach wody. W połączeniu z kosmetykami redukuje tkankę tłuszczową oraz pomarańczową skórkę.

Satynowy Peeling

Peeling z wykorzystaniem kryształków soli morskiej połączony z zabiegiem relaksującym. Zabieg upiększający, który zostawia skórę miękką i gładką.