Przejdź do treści strony
Aktualności
a a a

Roll-Cit™

Roll-Cit - przełom  w medycynie estetycznej.

Tradycyjna aplikacja kremów nie jest w stanie pokonać bariery jaką jest naskórek i dlatego działa tylko powierzchownie. Większośc składników zawartych w preparatach pielęgnacyjnych pod wpływem działania światła ulega utlenieniu i tylko znikomy procent cennych substancji wnika w przestrzenie międzykomórkowe. Barierę tą pokonuje Roll-Cit, urządzenie zaprojektowane przez twórcę marki Environ dr Desmonda Fernandesa.

Roll-Cit

roll-cit

"Roll" oznacza wałeczek, natomiast "Cit" to skrót od Colagen Induction Therapy i oznacza terapię indukcji kolagenu. Roll-Cit jest urządzeniem, które służy do mikronakłuwania skóry. Według badań naukowych przeprowadzonych w Japonii wynika, że mikronakłucia warstwy rogowej naskórka zwiększają penetracje składników aktywnych w głąb skóry aż o 10 000 razy! Dzięki zastosowaniu Roll-Cit i mikronakłuciom skóry składniki aktywne docierają do rozrodczych warstw naskórka powodując jednocześnie znaczny wzrost skuteczności terapii odmładzającej.

Roll-Cit Kosmetyczny

Urządzenie do mikronakłuwania naskórka to nic innego jak mezoterapia domowa. Mikronakłucia umożliwiają lepszą penetracje składników aktywnych zawartych w preparatach Environ: witaminy A, peptydów, antyoksydantów, które znacznie przyśpieszają proces odmładzania twarzy i ciała. Mikronakłuwanie w połączeniu z indywidualnie dobranymi kosmoceutykami Environ wpływa na zwiększoną produkcję kolagenu i tym samym widoczne zredukowanie zmarszczek oraz napięcie zwiotczeń. Wyraźne pogrubienie naskórka powoduje, że popękane naczynka stają się mniej widoczne, a skóra odzyskuje zdrowy i młody wygląd. Roll-Cit Kosmetyczny może być stosowany na dużych obszarach ciała: twarzy łącznie z powiekami, szyi, dekolcie, ramionach, dłoniach, brzuchu, pośladkach i udach.

Najnowszy Roll-Cit posiada większą ilość mikroigiełek, wykonany jest z wysokiej jakości materiałów chirurgicznych i dodatkowo dla bezpieczeństwa został wysterylizowany promieniami gamma. Jego udoskonalona wersja gwarantuje lepszą, efektywniejszą penetrację i wchłanialnośc produktów. Nowe opakowanie stanowi równocześnie pojemnik dezynfekujący urządzenie w każdych warunkach, nawet w podróży.

Roll-Cit Chirurgiczny

Urządzenie posiada igły o długości 5 mm. Wykorzystywany jest w zabiegach medycyny estetycznej w celu odbudowy prawidłowego napięcia starzejącej się skóry. Roll-Cit Chirurgiczny jest znacznie mniej ryzykowny niż lifting chirurgiczny. W niektórych przypadkach może zastąpić poważne zabiegi chirurgii plastycznej. Jest alternatywą dla zabiegów z wykorzystaniem lasera, szczególnie u pacjentów z cieńką skórą, u których te zabiegi nie są wskazane. Znacznej poprawie ulegają blizny po przebytym trądziku oraz przebarwienia pigmentacyjne. Następuje redukcja istniejących zmarszczek za sprawa pogrubienia struktury skóry. Roll-Cit Chirurgiczny daje wspaniałe rezultaty w ujędrnianiu wiotkiej skóry np. po gwałtownym odchudzaniu i ciąży. Po takim zabiegu uzyskujemy spektakularny efekt podniesienia pośladków, liftingu szyi, redukcję rozstępów, blizn, pigmentacji oraz uszkodzonych naczynek. Po zabiegu na twarzy uzyskamy widoczne podniesienie powiek i kącików ust, a także redukcję zmarszczek nad ustami i tzw. kurzych łapek w kącikach ust.

Roll-Cit Medyczny

Służy do przeprowadzania serii od 3 do 6 zabiegów medycyny estetycznej. Medyczny Roll-Cit penetruje ok. 1 mm w głąb skóry i polega na intensywnym mikronakłuwaniu wybranych części ciała, zmuszając skórę do samodzielnej i intensywnej regeneracji. Wywołanie zamierzinego stanu zapalnego po zabniegu powoduje intensywne, aczkolwiek bezbolesne zaczerwienienie i opuchnięcie skóry, które można zredukować wykonując bezpośrednio po zabiegu jonoforezę witaminową Environ.

Roll-Cit - urządzenia i akcesoria

rolka Roll-Cit Kosmetyczny

Roll-Cit Kosmetyczny to nieinwazyjna metoda gruntownej regeneracji skóry w gabinecie i w domu. Roll Cit, to domowe urządzenie w kształcie wałeczka obrotowego z mikroigiełkami długości 0,2 mm do mikronakłuwania warstwy rogowej naskórka, które ułatwiają wnikanie preparatów Environ w głąb skóry, znacznie przyspieszając proces odmładzania twarzy i ciała.

Poprawa wyglądu skóry występuje już po 1 miesiącu regularnego stosowania. Po kilku miesiącach skóra produkując zwiększoną ilość kolagenu, uzyskuje znaczną redukcję zmarszczek, przebarwień, a także silne napięcie zwiotczeń. Pogrubienie naskórka powoduje iż popękane naczynka stają się mniej widoczne a skóra odzyskuje zdrowy wygląd.

Roll Cit kosmetyczny może być stosowany na duże obszary ciała: twarz łącznie z powiekami, szyję, dekolt, ramiona, dłonie, brzuch, pośladki, uda. Roll Cit kosmetyczny jest również wskazany do włączenia go w zabiegi profesjonalne Environ.

Połączenie mikronakłuwania kosmetycznego wraz z zabiegami Environ daje doskonałe rezultaty i w wielu przypadkach stanowi terapię zastępczą do głębokich złuszczeń skóry a nawet operacji plastycznych.

Zachęcamy do zakupu! Zastosowanie urządzenia wraz z wybranymi preparatami serii AVST daje najlepsze rezultaty.


Focus-Cit Kosmetycznyfocus

Seria pielęgnacyjna do mezoterapii domowej firmy Environ jako nowość oferuje urządzenie Focus-CIT Kosmetyczny, które poprzez mikronakłówanie skóry powoduje zwiększenie jej penetracji przez kremy i preparaty do jej pielęgnacji.

Mając zaledwie 5 cm długości, urządzenie składa się z 15 igieł o wymiarach 0,2 mm, rozmieszczonych na głowni o średnicy 1,5 cm. Pozwala na zabiegi w ściśle określonych obszarach, takich jak miejsca zmarszczek w okolicach oczu.

Dla osiągnięcia najlepszego efektu Focus-CIT należy stosować od dwóch do siedmiu razy w tygodniu przez 10 do 15 minut w połączeniu z preparatami.

płyn dezynfekujący Cleaning Solution - płyn dezynfekujący

Rekomendowany płyn do dezynfekcji urządzeń Roll-Cit oraz Focus-Cit. Zapewnia skuteczne oczyszczanie urządzeń z resztek naskórka gwarantując ich dalsze poprawne działanie. Opakowanie zawiera 100 ml płynu.