Przejdź do treści strony
Aktualności
a a a

Zabiegi Environ

jonoforeza i sonoforeza

wprowadzanie bezposrednio do żywych komórek skóry związków aktywnych Environ przy uzyciu aparatury DF I-Onzyme. Co skutkuje przyśpieszonymi efektami odnowy komórkowej i strukturalnej skóry. Rezultatem jest widoczna poprawa wygladu skóry, twarzy i ciała, redukcja zmarszczek , blizn, rozstępów, przebarwień oraz zwiotczeń.

leczenie pigmentacji

zabiegi polegające na rozjaśnianiu przebarwień przez zastosowanie jono i sonoforezy na baze wysokich stężeń witamin A i C. Efekt korygujący przebarwienia uzależniony jest od indywidualnych czynników wewnętrznych organizmu, do których należą kuracje hormonalne, ciąża, zaburzenia funkcjonowania wątroby oraz przyjmowanie leków światłoczułych.

leczenie nerwicy naczyniowej, stanów atopowych skóry

- celem kuracji jest uspokojenie i wyciszenie skóry, wzmocnienie osłabionych naczyń włosowatych oraz pogrubienie naskórka. Zmniejsza się zaczerwienienie, podrażnienie i szorstkość skóry.

leczenie trądziku różowatego

- zabiegi redukują stany zapalne i szorstkość skóry, spowodowane zaburzeniami naczyniowo ruchowymi związanymi z układem nerwowym, wegetatywnym oraz przewodem pokarmowym, gdzie występuje nadkwaśność soku żołądkowego i zaburzenia wewnątrzwydzielnicze.

leczenie trądziku młodzieńczego

- sposób leczenia dobierany jest indywidualnie z uwzględnieniem rodzaju skóry i odmiany trądziku.Bardzo dobre efekty uzyskuje się dzięki peelingom Environ , które działaja złuszczającona warstwę rogową naskórka oraz odblokowuja pory skóry. Peelingi mają działanie antybakteryjne, antyseptyczne i przeciwzapalne. W trudnych przypadkach stosuje się preparaty zawierające zwiększoną dawkę witaminy A, która zmniejsza wykwity zapalne. Ważnym czynnikiem uzupełniającym kurację jest pielęgnacja domowa.
korekta blizn - na świaże blizny zaleca się kurację wykorzystującą kosmoceutyki Environ zawierające lecznicze dawki witaminy A i C oraz specjalistycznego żelu na blizny. Dzięki aktywnym formom witamin ubytki skórne ulegaja wypełnieniu i stają sie mniej widoczne. Naskórek ulega pogrubieniu i w efekcie dochodzi do regeneracji skóry.

korekta zmarszczek i lifting twarzy,szyi i dekoltu

- szczególnie polecany osobom o wiotkiej i luźnej skórze z widocznymi oznakami starzenia. Aby uzyskać zadowalające efekty poprawy struktury skóry wykonuje się zabiegi jono i sonoforezy przy użyciu Intensywnej Kuracji Retinolowej, Colostrum i aparatury DF I-Onzyme.

zabieg głęboko regenerujący

- to dwugodzinny relaks połączony z intensywną regeneracją skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz rąk dobierany indywidualnie do potrzeb pacjenta. Dzięki zabiegom następuje obkurczenie uszkodzonych naczynek,redukcja obrzęków, a skóra nabiera zdrowego kolorytu.

zabieg dla cery naczyniowej

- zabiegi z użyciem wysokich dawek witaminy A i C, Serum C-Quel, które pogrubiają naskórek, obkurczają i wzmacniają uszkodzone naczynka, wpływają na uzyskanie jednolitego kolorytu skóry z efektem rozświetlenia.

głębokie złuszczanie skóry

- peelingi Environ są skuteczną metodą likwidowania defektów skóry. Dzięki nim następuje redukcja warstwy rogowej, odblokowuja się ujścia gruczołów łojowych  i znacznie poprawia się struktura i koloryt skóry. Mają działanie przeciwzapalne i antybakteryjne. Wykorzystuje sie je w leczeniu wielu problemów skórnych takich jak: zaburzenia rogowacenia, przebarwienia i różnego rodzaju trądzików. W przypadku zmarszczek,zniszczonej słońcem skóry, trądziku różowatego i młodzieńczego oraz tłustej skóry o powiększonych porach stosuje się peeling wielowarstwowy chłodzący Lactogel Peeling Environ stosować można również na powieki. Działa rozświetlająco, liftinguje i redukuje kurze łapki, obrzęki i zasinienia wokół oczu.

zabieg regenerująco-odmładzający z czyszczeniem skóry

- zabieg przeznaczony dla osób, których cera wymaga oczyszczenia i jednocześnie głębokiej regeneracji.

 

environ