Przejdź do treści strony
Aktualności
a a a

Zabiegi lecznicze Environ

Environ

des

Twórcą ENVIRON® jest dr Desmond Fernendes, światowej sławy chirurg plastyczny. Studiował on w Południowej Afryce i uzyskał specjalizację kardiochirurga w Royal College w Eduniburghu. Pracował w zespole Profesora Christiana Barnards w National Heart Hospital w Anglii, gdzie zdobył drugą specjalizację - chirurga plastycznego, która przyniosła mu międzynarodowy rozgłos. Dr Fernandes wyspecjalizował się nie tylko w chirurgii twarzy, lecz również w leczeniu rozszczepu ust i podniebienia.

Produkcja kosmeceutyków Environ® została rozpoczęta od zaledwie dwóch kremów w 1990 r w niewielkim laboratorium. Wkrótce jednak zapotrzebowanie na produkty ENVIRON® wzrosło i zaczęto produkować całe zestawy ENVIRON®. Przeniesiono firmę do dużego laboratorium, zatrudniając wiecej pracowników i prowadząc profesjonalne szkolenia.


Produkty ENVIRON® są ścisle kontrolowane podczas produkcji w Laboratorium Tretin-Care w Kapsztadzie. Próbki ze stanowiska kontroli jakości wysyłane sa regularnie do akredytowanego, międzynarodowego laboratorium w celu badania sterylności i składu chemicznego produktów. Laboratorium ENVIRON® w Kapsztadzie prowadzi nieprzerwane badania naukowe. TRETINTECH c.c posiada rownież Laboratorium Prac Naukowo-Badawczych i Postepu, wspólpracujące z innymi ośrodkami naukowo-badawczymi na świecie. Uzyskiwane są ta drogą nowinki ze świata nauki.

Kosmeceutyki ENVIRON® sa dostępne w wielu krajach, na wszystkich kontynentach, w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych oraz praktykach lekarzy dermatologów i chirurgów plastycznych.
Na świecie nie istnieje ekwiwalentny produkt. Jest to jedyny na świecie System Ochrony Skóry zaprezentowany podczas Kongresu Estetycznej Chirurgii Plastycznej.

ENVIRON® jest pierwszą na świecie firmą KOSMECEUTYCZNĄ, co oznacza, że produkty te posiadaja właściwości farmaceutyczne i są opracowywane na podstawie badań naukowych i medycznych.

Kosmeceutyki ENVIRON® zostały opracowane dla ochrony przed promieniowaniem UV, zanieczyszczeniami oraz wolnymi rodnikami. Chronią one przed oznakami przedwczesnego starzenia. Kosmeceutyki ENVIRON® dają korzyści wszystkim rodzajom skóry.
W produkcji używane są Tylko najwyższej jakości składniki, produkty
nie zawierają konserwantów, środków koloryzujacych oraz zapachowych dla uniknięcia reakcji alergicznych.
Nie zawieraja wyciągów zwierzęcych i nie są testowane na zwierzętach
Nie blokują ujść gruczołów łojowych, są lekkie oraz łatwopenetrujące.
Kosmeceutyki ENVIRON® są produktami ekstremalnie profesjonalnymi, przystosowanymi do osiągania maksymalnych rezultatów.

Environ oferuje inwazyjne i nieinwazyjne metody wprowadzania preparatów w głąb skóry. Metoda nieinwazyjna polega na zastosowaniu aparatury DF I-Onzyme oraz urządzenia kosmetycznego Roll-Cit. Metoda inwazyjna to intensywne mikronakłuwanie skóry urządzeniem Roll-Cit Medycznym lub Chirurgicznym, poprzez które skóra zmuszana jest do samodzielnej, głebokiej regeneracji. Najlepszym sposobem na uzyskanie najbardziej spektakularnych efektów jest połączenie metody inwazyjnej i nieinwazyjnej.

environ

Więcej informacji: