Przejdź do treści strony
Aktualności
a a a

Zabiegi na twarz, szyję i dekolt

Zabiegi na twarz,szyję i dekolt

Pielęgnacja twarzy stanowi bardzo ważny element życia codziennego każdego z Nas. To po twarzy bardzo często jesteśmy oceniani przez ludzi. Skóra twarzy,szyi i dekoltu jest Naszą tarczą ochronną, narażona codziennie na zanieczyszczenia przez środowisko i stres wymaga szególnej troski i pielęgnacji.

Nasze kosmetyczki dokonają oceny stanu Twojej skóry,na podstawie której przedstawią propozycję zabiegu odpowiedniego dla Twojego typu cery z pośród szerokiej gamy dostępnych zabiegów.

Zapomnij na chwilę o całym świecie. W naszym salonie poznasz cudowną moc relaksu. Wystarczy godzina, dwie, a całe zmęczenie i napięcie zniknie pod cudownym dotykiem naszych specjalistów.
Odpowiednio dobrane zabiegi i kosmetyki pozwolą zatrzymać młodość Twojej skórze, a najnowsze odkrycia kosmetologii będą służyć pięknemu wyglądowi skóry każdego dnia.

Korekta zmarszczek i lifting twarzy, szyi i dekoltu

Szczególnie polecamy osobom o wiotkiej i skórze, z widocznymi oznakami starzenia się skóry twarzy szyi i dekoltu. Aby uzyskać zadowalający efekt poprawienia struktury skóry, silnego jej napięcia i ujędrnienia, wykonujemy zabiegi jono - i sonoforezy przy użyciu Intensywnej Kuracji Retinolowej. Dzięki temu kondycja skóry ulega znacznej poprawie. W celu uzyskania maksymalnych efektów w terapii profesjonalnej, zalecamy wspomagającą pielęgnację produktami Environ® w domu, połączoną z urządzeniem Roll-CitTM kosmetyczny.

Zabieg głęboko regenerujący

Jest indywidualnie dobierany do potrzeb pacjenta. To dwugodzinny relaks połączony z intensywną regeneracją skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz rąk. W celu uzyskania najlepszych i co najważniejsze trwałych efektów zalecamy wykorzystanie serii jono - i sonoforezy. Dzięki temu następuje obkurczenie uszkodzonych naczynek, redukcja obrzęków i silne napięcie zwiotczeń, a skóra nabiera zdrowego kolorytu. Zabiegi te można z powodzeniem łączyć z mikronakłuwaniem. Regularne wizyty w gabinecie i pielęgnacja produktami Environ® w domu, to gwarantowany sukces w opóźnianiu procesów starzenia się skóry i uzyskiwaniu trwałych efektów.

Zabieg dla cery naczyniowej

Zalecamy serię 6 jonoforez z użyciem wysokich dawek Witamin C i A, które pogrubiają naskórek, obkurczają i wzmacniają uszkodzone naczynka, wpływają na uzyskanie jednolitego kolorytu skóry z efektem rozświetlenia. Widoczny rezultat ukojenia skóry i zmniejszenie zaczerwienienia uzyskujemy już po pierwszym zabiegu.

Zabieg regenerująco-odmładzający z czyszczeniem skóry

To zabieg przeznaczony dla osób, których cera wymaga oczyszczenia i jednocześnie głębokiej regeneracji. W pierwszej kolejności wykonywany jest demakijaż specjalnymi olejkami mineralnymi, które w połączeniu z maskami profesjonalnymi doskonale oczyszczają skórę, złuszczają warstwę rogową i odblokowują ujścia gruczołów łojowych. Następnie przechodzimy do dalszego etapu oczyszczania przy pomocy związków rozpuszczających zastoiny w skórze. Kolejną częścią zabiegu jest regeneracja polegająca na wtłaczaniu w głąb skóry silnie skoncentrowanych dawek witamin za pomocą jonoforezy oraz relaksujący masaż twarzy, szyi, dekoltu i dłoni.

Zabieg oczyszczania skóry dla młodzieży

Zabieg rozpoczyna się od dokładnego demakijażu. Przy użyciu odpowiednich preparatów usuwany jest nadmiar warstwy rogowej naskórka, a zastoiny gruczołów łojowych zostają rozpuszczone dzięki zastosowaniu specjalistycznych olejków. Po dokładnym oczyszczeniu wykonywana jest jonoforeza, która ma na celu ukoić skórę i zmniejszyć jej za czerwienienie.